Zečak

ŽUMBERAČKO GORJE – ZEČAK

13.01.2019.-nedjelja

Zečak,visok 798m jedan je od najljepših vidikovaca na Žumberku.Travnat je i nije strm.

Hodnja počinje iznad planinarske kuće Scout u Koretićima,odakle idemo preko sela Delivuki (1,20 min) prema Brezovcu žumberačkom od kojeg ima do vrha Zečak još 1.30.

Staza nije zahtjevna,ali iziskuje određenu kondicijsku spremu obzirom da je ukupno  hodnje do povratka prema vozilima oko 6 sati.U slučaju većeg broja izletnika išlo bi se autobusom te bi isti čekao kod Šoićeve kuće što bi skratilo duljinu hodnje.

Oprema: standardna planinarska prema vremenskim uvjetima

Hrana: iz ruksaka ili po dogovoru u nekom restoranu

Prijevoz: auti,kombi bus,ovisno o broju prijavljenih

Cijena:akontacija 70 KN