KRK-pohod

KRK – pohod

28.04.2019.-nedjelja

Tradicionalni pohod PD“Obzova“ održat će se ove godine iz Dobrinja.

Polazak:Zaprešić(terminal) u 6.00

Vozimo se uz usputnu kavicu do mjesta Dobrinj na otoku Krku.

Okupljanje sudionika je od 9.00,a polazak na stazu u 9.30.

Grupa A(teža):Dobrinj-Meline-Čižići-Jezero-Sužan-Klanice-Dobrinj

Grupa B(lakša):Dobrinj-Meline-Čižići-Sužan-Klanice-Dobrinj

Staza nije zahtjevna tako da je ovo teža grupa uvjetno(duža je nešto)

Nakon dolaska u lovački dom kraj Dobrinja organiziran je ručak (maneštra ili grah). Kotizacija za pohod(uključuje ručak) je 20 KN

Uživajmo u prvim sunčanim danima!!!

Povratak za Zaprešić:oko 17.00

Zbog očuvanja prirode ponesite svoj pribor za jelo

Oprema:standardna prema vremenskim uvjetima

Prijevoz:Bus (akontacija na bazi 30 izletnika) 110 KN

Napomena: Odazivom na izlet svaki pojedinac potvrđuje da je upoznat sa uvjetima izleta, da ispunjava zdravstvene, fizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu te da ima plaćenu članarinu u planinarskom društvu (obavezno imati iskaznicu sa sobom), da pristupa izletu na vlastitu odgovornost i da će slušati upute vodiča.

U slučaju loših vremenskih uvjeta ili nekih drugih izvanrednih okolnosti vodič ima pravo promijeniti trasu puta, a u iznimnim slučajevima i otkazati izlet. Molimo vas da se za odlazak na izlet odlučite do četvrtka koji prethodi  izletu i prijavite se vodiču i tako mu olakšate organizaciju izleta.

Prijave i info: Darko Matić 099/2660-929