UČLANI SE

KAKO POSTATI ČLAN  HPD ZAPREŠIĆ?

Ako se želite priključiti veseloj ekipi u druženju i zdravom načinu života u planinama diljem Hrvatske, pa i šire, najbolji korak da to učinite je da postanete član našeg planinarskog društva.

Ukoliko se odlučite učlaniti u naše planinarsko društvo pozivamo vas na sastanke privremeno u pastoralnom centru crkve sv. Ivana Krstitelja (ulaz sa šetnice)

Ured HPD” Zaprešić” u slijedećim mjesecima radit će svaki prvi četvrtak u mjesecu od 19.00-19.45

popunite pristupnicu i uplatite godišnju članarinu ovisno o statusu:

– umirovljenici: 50,00  Kn

– djeca i mladež do završetka redovnog školovanja 30 kn

– studenti: 50,00 Kn

– seniori: 80,00 Kn

– iskaznica: 10,00 Kn

GODIŠNJA ČLANSKA MARKICA VRIJEDI OD 01.01.- 31.12. TEKUĆE GODINE

Učlanjenjem u HPD postajete i član HPS te dobivate iskaznicu sa markicom kojom ostvarujete određene pogodnosti i to:

– popust od 50 % u cijeni  noćenja u planinarskim domovima u Hrvatskoj i Sloveniji i dijelu BiH, te zemljama članicama UIAA (npr. Austrija ,popusti u cijenama ulaznica  u nacionalne parkove Paklenica, Risnjak i Sjeverni Velebit

– osiguranje za posljedice nesretnog slučaja prilikom planinarenja (smrt i invaliditet)